Miło nam, gdy dzwoni:
662 017 177

O DWJ

To prawda, tekst poniżej jest długi, ale dobrze mieć pewność, że chcemy razem działać 🙂

 

Nazywam się Krzysztof Kuczyński. Od ponad 20 lat pomagam moim klientom budować i remontować domy: dostarczam materiały budowlane, organizuję transporty, umawiam ekipy budowlane, robię wyceny, doradzam, ratuję z sytuacji niemożliwych.:)

Mam doświadczenie: latami pracowałem jako wykonawca i przedstawiciel handlowy firm budowlanych. Od 2010 roku prowadzę hurtownię. Uczestniczyłem w budowie już kilkuset domów. Naprawdę znam się na tym, co robię.

Bardzo dużo pracuję, ale moje marzenie się spełnia: klienci, wykonawcy, kierownicy budów polecają mnie swoim znajomym i rodzinom. Nowi coraz częściej przychodzą i mówią: „Słyszałem, że jest tu facet, który świetnie zna się na dachach”, „Słyszałem, że jest pan uczciwy.”, „Nie mam czasu być cały czas na budowie, kolega mówił, że można panu zaufać”.

Lata pracy nauczyły mnie, że każdą inwestycję można prowadzić spokojnie i planowo. Można pogodzić budowę domu, remont, pracę i życie prywatne. Można racjonalnie wydać pieniądze. Staram się, by tak było na każdej budowie, gdzie dostarczam materiały. Czasami i w DWJ zdarzają się zawodowe tornada. Nigdy jednak w takich sytuacjach nie zostawiam klientów na lodzie.

Moja rada dla wszystkich startujących z budową: nie studiuj wszystkich budowlanych portali i gazet. Jedyne co zyskasz, to wiedza, co aktualnie jest mocno reklamowane. Ja nie jestem zwolennikiem hitów i nowości na rynku budowlanym. Lubię wiedzieć, jak materiał zachowuje się po kilku latach. Polecam sprawdzone.

Co raz więcej osób – zanim zacznie inwestycję – pyta o cenę metra, sztuki materiału w kilkudziesięciu hurtowniach. Owszem można i tak. Jeśli zgłosisz się do mnie, zaproponuję spotkanie i omówienie twojego projektu i twojej wizji. Robię rzetelne wyceny.

Wiem, jakie to ważne, bo kiedyś sam prowadziłem budowę swojego domu i na własnej skórze przerobiłem niespodzianki, zbiegi okoliczności i nieprzewidziane wypadki, które czyhają na każdego inwestora.

Wiem, że bank może zwlekać z wypłatą transzy, że umówiony fachowiec nie jest fachowcem, że na okna można czekać trzy miesiące, a z wynajmowanego mieszkania każą się wyprowadzić, gdy dom jeszcze nieskończony.

Naprawdę nie było łatwo: moja budowa trwała półtora roku. W tym czasie podjąłem życiową decyzję: otworzyłem firmę. Kolejna decyzja podjęła się sama 🙂 na świecie pojawiła się dwójka moich dzieci. Teraz mogę się chwalić, że egzamin na inwestora zdałem: rodzina wciąż razem, dom stoi, firma działa.

To było ważne doświadczenie. Nauczyłem się, że nie warto zgadzać się na bylejakość, „taniość” i okazje.

Teraz mam odwagę, by odradzać klientom złe produkty i złe rozwiązania. Z reguły te właśnie są najdroższe. Rozczaruję tych, którzy lubią tłok i anonimowość hipermarketów oraz koncernowe promocje lub marketowy styl.

Tych, których przekonałem lub choćby zaciekawiłem, zapraszam do DWJ – hurtowni budowlanej w Dobroszycach, gdzie można kupić wszystko, co potrzebne przy budowie lub remoncie: od fundamentów po dach. Obsługuję budowy w okolicy Wrocławia, Oleśnicy, Twardogóry, Trzebnicy, Obornik Śląskich, Milicza. Dobrze liczę projekty. Zapewniam transport. Szybko realizuję zlecenia.

Zadzwoń. Napisz. Zleć wycenę. Zapraszam

 Krzysztof Kuczyński